Yeni Arama Motoru Yaani

Darvaged

10. Nesil Yazar
Katılım
31 Ocak 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
1
Konum
Bursa
Yaani Nedir?

memoryhackers.org-download972.jpg


Yaani, müşterileri internette gezinmelerini ve arama yapmalarını sağlayan yerli arama motorudur. YAANİ ilk olarak yerel içeriklere öncelik verir. YAANİ müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Kullanıcıların internetteki bütün bilgilere erişimesini ve merak edilen tüm sorulara yanıt bulmasını kolaylaştırır. Bunun yanı sıra; Turkcell müşterileri, YAANİ uygulamasını indirdiğinde ve aktif kullandığında ÜCRETSİZ data kazanırlar.

Yaani, tüm operatör aboneleri tarafından kullanılabilir. Bu uygulamayı tüm Android 4.1, iOS 9 ve üzeri işletim sistemlerine sahip mobil cihaz kullanıcıları indirip kullanabilir.
YAANİ, kullanıcıların sahip olduğu hızlı ve güvenli web gezinme deneyimini, YAANİ'ye özel özelliklerle birleştirmektedir. YAANİ'yi kullanan kullanıcılar önemli buldukları her şeye tek bir yerden erişim sağlayabilecekleri kişiselleştirilmiş bir internet deneyimine sahip olurlar.

Bir İsteğim var yeni arama motoru için yetkililer yaani diye bir bölüm açıp bu konuyu oraya taşıyabilirler mi ? Böyle birşey yaparsanız sevinirim.
 
Üst Alt