Onaylanmış Hesaplar Hakkında

listet

Moderator
Yönetici
Katılım
11 Ara 2019
Mesajlar
191
Tepkime puanı
14
Yaş
23
Konum
İstanbul
Trtek'deki mavi onay
rozeti kamu oyunun ilgisini çekebilecek bir hesabın orijinal olduğunun bilinmesini sağlar.

Rozet, hesap profilinde ismin yanında, arama sonuçlarında da hesap isminin yanında görünür. Profil veya tema rengi özelleştirmelerine bağlı olmaksızın, her zaman aynı renktedir ve aynı konuma yerleştirilir.

Rozetin, ismin yanında değil de, örneğin profil fotoğrafı, başlık fotoğrafı veya kişisel bilgiler gibi başka bir yerde görüntülendiği hesaplar onaylanmış hesaplar değildir.

Onaylanmış rozetler, TRTEK tarafından uygulanmalıdır; rozetin profil fotoğrafının veya arka plan fotoğrafının bir parçası olarak ya da onaylı olduğu hakkında şüphe uyandıracak herhangi bir şekilde kullanılması hesabın kalıcı olarak askıya alınmasına neden olur.

Hangi tür hesaplar onaylanır?
Kamu oyunun ilgisini çekebileceği belirlenen bir hesap onaylanabilir. Bu hesaplar genellikle müzik, oyunculuk, moda, yönetim, politika, din, gazetecilik, medya, spor, iş dünyası ve diğer temel ilgi alanlarına sahip kullanıcılar tarafından kullanılan hesapları kapsar.
Onaylı Hesap başvurusu için gerekenler tam adresiniz gösteren fatura fotoğrafı ve ön arka fotoğraflı kimlik kartınız veya ehliyet kartı
tc bilgileriniz gizli bir şekilde @listet özel mesaj atarak atmanız yeterlidir .
Onay rozeti almanız trtek.net satış yaparken müşterinin sizden güvenli bir şekilde alışveriş yapma olanağı sağlayacaktır .

Onay rozeti, söz konusu hesabın TRTEK tarafından onaylandığı anlamına gelmez.142

 
Son düzenleme:
Üst Alt